Дата: 12.07.2022 16:32

Вітання всім друзям від Новобасанської територіальної громади - МИ З УКРАЇНИ!
     Продовжуємо роботи по відновленню пошкоджених обстрілами об'єктів соціальної інфраструктури та житлового фонду, відновлюємо благоустрій території громади після рашистських окупантів. Ми вдячні всім друзям, волонтерам, небайдужим громадянам за допомогу у відбудові громади. Так, нам зараз важко: пошкоджені та повністю знищені торгівельні мережі бізнесу, розбиті АЗС, знищене артилерійським вогнем майно сільськогосподарських підприємств. І, як наслідок цього - рівень податкових надходжень до бюджету громади в порівнянні з минулим роком впав майже вдвічі.
     Але ми витримаємо. Ми, українці, разом з демократичним світом здобудемо перемогу в цій війні!
     Нещодавно наша громада в рамках співпраці з Програмою U – LEAD з Європою отримала в якості невідкладної підтримки гуманітарний вантаж від наших європейських партнерів. І от наступна частина вантажу вже в громаді: дизельні генератори, бензопили та сучасний фронтальний навантажувач Bobcat S530 зовсім скоро активно працюватимуть для відновлення роботи та відбудови соціальної інфраструктури громади, зокрема закладів освіти, медицини, для наведення ладу на вулицях наших сіл.
     U – LEAD – ви найкращі! Щира вдячність нашим партнерам з Програми U – LEAD з Європою за співпрацю та допомогу! Разом до перемоги!