Майстер-клас по плетінню вінків-оберегів

Дата: 08.07.2022 18:19

8 липня в Україні святкують день Родини. Це українське свято, що відзначається з 2012 року. Кожна українська сім'я будується на  засадах духовності, віри, релігійності, культу поваги до старших, любові до праці, до рідної мови, культури та, обов'язково, збереження українських народних традицій. Однією з традицій є плетіння вінка- оберіга, який є символом слави, перемоги, святості, щастя, успіху миру, сонця, а також цнотливості, молодості, дівоцтва. Для українок він символізує довговічну любов, нескінченність роду, дівочу красу. Такі вінки- обереги вчила плести майстриня Соколівського старостинського округу, Литвиненко Ганна Григорівна, яка провела майстер-клас по плетінню вінків - оберегів.

Роман Матюшко, головний спеціаліст відділу освіти, культури, сім'ї, молоді та спорту