Керівництво Чернігівської ОВА відвідало Новобасанську громаду

Дата: 06.07.2022 18:14

Фото без опису05 липня, під час робочої поїздки Новобасанську громаду відвідали перший заступник начальника Чернігівської ОВА Костянтин Мегем, заступник начальника Чернігівської ОВА Дмитро Синенко та начальник Ніжинська районна військова адміністрація Григорій Ковтун.

Під час зустрічі з керівництвом громади було оглянуто об'єкти соціальної інфраструктури, які зазнали найбільших руйнувань від обстрілів окупантів.

На жаль, те що рашистів витіснили за межі області не дозволяє одразу перейти до звичного, мирного життя та абсолютного відновлення інфраструктури громади, адже війна триває.

Проте, розглянуто можливість поступового відновлення найбільш пошкоджених об'єктів: Новобиківський ЗЗСО І - ІІІ ступенів та Новобиківського ЗДО "Яблунька".

Також керівниками було оглянуто місце майбутнього розташування модульного містечка для жителів громади, житлові будинки яких внаслідок обстрілів зруйновані повністю та були їхнім єдиним місцем проживання.

Висловлюємо щиру подяку керівництву Чернігівська ОДА та Ніжинської РВА за тісну співпрацю, увагу та підтримку!