Вітаємо із професійним святом!

Дата: 04.07.2022 13:08

Шановні  захисники правопорядку!

Працівники Новобасанської сільської ради  щиро вітають вас із професійним святом-  Днем поліції  України!

Бажаємо, щоб ваша робота приносила справді чудові результати. Щоб усі досягнення та нововведення приймалися та враховувалися у безперервному кар'єрному зростанні. Щоб хоробрість, чесність і чуйність звеличували вас в очах цивільних і викликали довіру!  Від душі хочемо побажати завжди мати заряд бадьорості та сил, постійно опинятися в потрібному місці та у потрібний час, ніколи не заходити у безвихідь справи, щоразу доводити свій професіоналізм та відвагу, міцно берегти своє щастя та вірити у свою удачу і у нашу перемогу!!!!