Комендантська година на Великдень

Дата: 22.04.2022 11:20

Шановні жителі Новобасанської громади!

Відповідно до Указу Президента України від 24.02.2022 №64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», Закону України «Про правовий режим воєнного стану», розпорядження голови Ніжинської РВА  №31 від 21.04.2022  та розпорядження голови Новобасанської сільської ради №27-од від 21.04.2022 «Про дотримання громадського порядку під час Великодніх свят», з метою дотримання громадського порядку під час проведення Великодніх свят та богослужінь прийнято рішення щодо суворого дотримання комендантської години з 22:00 до 04:00 та громадського порядку під час проведення Великодніх свят та богослужінь.

Храми  в комендантську годину будуть закриті, богослужіння проводитися не будуть. Адже небезпека ракетних ударів, атаки й провокацій ворога нікуди не зникли.

Кожен вірянин зможе освятити великодній кошик після завершення дії комендантської години.