Звернення голови Новобасанської громади

Дата: 15.04.2022 19:02

Дорогі жителі Новобасанської громади, друзі нашої громади, волонтери та усі небайдужі громадяни нашої славної, героїчної, непереможної України!

Дивлячись на вашу згуртованість, бажання допомагати одні одним у ці складні, але такі героїчні часи, хочу висловити найщиріші слова подяки усім, хто не залишився осторонь, а взявся до боротьби з російським окупантом.

Ви - кожен на своєму місці, робите величезну спільну справу збереження нашої славної України!

Висловлюю щиру подяку нашим воїнам-захисникам, зусиллями яких були вигнані окупанти з нашої громади та Чернігівської області.

Пишаюся усіма старостами, які кожен на своєму місці забезпечували життєдіяльність своїх старостинських округів, а тепер активно, дружньо допомагають налагоджувати благоустрій там, де це найбільш необхідно.

Щиро дякую усьому персоналу Новобасанської сільської ради, персоналам старостинських округів, які допомагають у забезпеченні жителів гуманітарною допомогою та доставкою адресних гуманітарних допомог.

Безмежно вдячний депутатам місцевої ради, які активно долучилися до відновлення життєдіяльності громади.

Велика подяка керівництву та працівникам Ніжинської військової адміністрації за постійну допомогу у вирішенні нагальних проблем життєзабезпечення громади.

Дякую усім колективам освітніх, культурних, медичних, соціальних закладів громади, які кожен на своєму місці, творять справу відбудови громади.

Щиро дякую усім волонтерам та волонтерським організаціям, які надають безмежну кількість допомоги.

Дякую громадам-сусідам, що підтримують нас та надають різноманітну допомогу.

Щиро вдячний підрозділам ДСНС, військовим саперам, які очищають громаду від вибухонебезпечних предметів.

Дякую працівникам критичної інфраструктури, які активно відновлюють електричні, газові мережі, мережі доступу Інтернету.

Я вдячний усім і кожному за цей період боротьби і незламності!

На жаль, через велику кількість нагальних проблем життєзабезпечення та відновлення діяльності громади не маю можливості приділити увагу усім жителям громади, поспілкуватися з кожним, вислухати усі ваші болючі історії війни, але можу Вас запевнити, що проблеми кожного жителя нашої громади будуть почуті та вжиті заходи по вирішенню питань кожного.

Гуртуємось разом заради Перемоги!

Все буде Україна!!!