Щира подяка за надану допомогу!

Дата: 12.04.2022 17:23

В цей нелегкий для України час, весь світ єднається у відчайдушній боротьбі з російським окупантом.

Усі небайдужі роблять все можливе, щоб забезпечити жителів деокупованих населених пунктів усім необхідним та допомогти тим, хто цього найбільше потребує.

Новобасанська громада висловлює слова найщирішої вдячності волонтерам та волонтерським організаціям Рівненської, Київської, Івано-Франківської, Львівської, Волинської та інших областей, волонтерським військовим організаціям, іноземним волонтерам, волонтерам релігійних організацій, керивництву, працівникам та волонтерам Ніжинської районної військової адміністрації, громадам-сусідам: Бобровицькій, Згурівській, Бориспільській, Козелецькій, Броварській та ін. й усім-усім волонтерам та організаціям, яких через велику кількість просто неможливо перелічити.

Дякуємо за Вашу турботу і участь, за підтримку та Ваші щирі і чуйні серця.

Дякуємо жителям усіх населених пунктів Новобасанської громади, які згуртовано допомагають одні одним!

Разом ми – непереможні!

Слава Україні