Щира подяка за гуманітарну допомогу

Дата: 04.04.2022 17:06

Останні дні березня запам’ятає кожен житель Новобасанської громади, як день звільнення наших сіл від російської орди. Після непроханих «гостей» у найбільших селах громади повністю зруйнована інфраструктура. У нас не залишилось жодного вцілілого магазину куди б можна було завезти продукти. Але дуже приємно, що в наш нелегкий час існують люди, як не залишаються осторонь від чужої біди, але ж це і недивно, адже ми українці!  Новобасанська громада отримує  допомогу з різних куточків України і хочемо подякувати  всім. Наші  сусіди із  Згурівської, Козелецької, Бобровицької, Броварської громади, жителі Львівської області м. Самбір, Волинської області і багато інших (вибачте якщо не назвала когось) ви молодці!!!!!

Сьогодні особливо всіх розчулили дитячі листівки на гостинцях із Волині. Ми разом з військовими смакували вашими пиріжками і варениками,а  коробка-подарунок від діток  с. Звиняче була передана діткам сімї Мовчан с. Нова Басань. Дякуємо за підтримку, і нехай Бог пошле Вам міцного здоров’я, радості і щастя.

Світлана Зубець