15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 15.02.2022 19:12

Щороку 15 лютого в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Пам'ятна дата встановлена Указом Президента нашої держави в 2004 році і приурочена до завершення виведення військ колишнього СРСР з території Афганістану 15 лютого 1989 року. З 620 тисяч радянських військовослужбовців, які пройшли через Афганістан, 150 тисяч - громадяни України.

33-тю річницю виведення віськ з Афганістану  в Новобасанській громаді відзначили покладанням квітів до могил воїнів-афганців: Нестеренка Олександра Миколайовича(с. Нова Басань), Журибеди Василя Миколайовича(с.Білоцерківці) та Кучерявця Миколи Григоровича (с.Старий Биків).

Керівництво Новобасанської громади взяло участь у заходах, підготовлених учнями та педагогами Старобиківського ЗЗСО І-ІІ ступенів, присвячених пам?яті героя-афганця Миколи Кучерявця.

В усіх бібліотеках та закладах культури Новобасанської територіальної громади проведено цикл заходів «Афганістан: подвиг, біль, пам’ять…»