УВАГА! ОГОЛОШЕННЯ!

Дата: 08.02.2022 15:36

результатів проведення іспиту кандидатів на заміщення

вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування

в Новобасанській  сільській  раді

від  08 лютого 2022 року

Голова конкурсної комісії:    Валерій МОЗГОВИЙ

секретар комісії:                      Діана ЗАНЬКО

члени конкурсної комісії:      Вікторія САМБОРИН

Світлана ПРИХОДЬКО

Відсутній                                    Світлана ЗУБЕЦЬ

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Новобасанської сільської  ради.

СЛУХАЛИ: Про проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад.

ІНФОРМУЄ: секретар конкурсної комісії Д.Занько.

На підставі ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України №169 від 15.02.2002 року «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців» із змінами, наказу Головного управління державної служби України №164 від 08.07.2011 року «Про затвердження Загального порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України №930/19668 від 28.07.2011 року, із змінами, розпорядження сільського голови Новобасанської сільської ради № 266-к від 28 грудня 2020 року «Про затвердження Порядку проведення конкурсу», розпорядження сільського голови від 04.01.2022 року № 01-од «Про конкурс на заміщення вакантних посад  Новобасанської сільської ради» було  оголошено конкурс на заміщення  вакантної посади спеціаліст  І категорії з питань будівництва та благоустрою Новобасанської сільської ради.

Для участі в конкурсі заяви з необхідними документами подав 1  кандидат. Відповідно до рішення конкурсної комісії (протокол № 8 від 03.02.2022 року) 1 кандидат допущений до участі в іспиті.

Письмовий іспит, який відбувся 07.02.2022 року  кандидат склав за таким результатом:

Прізвище, ініціали

кандидата

білета

Результати відповідей на питання

балів

1.

Песоцький М.М.

Конкурсна комісія

ВИРІШИЛА:

1.Вважати переможцем конкурсу на заміщення вакантної посади спеціаліст І категорії з питань будівництва та благоустрою Новобасанської сільської ради Песоцького М.М. та рекомендувати  сільському голові Дяченку М.М. призначити його на відповідну посаду.

Конкурсна комісія

ГОЛОСУВАЛИ:

«За»  –        4

«Проти»     0

Заяв,  скарг та пропозицій до конкурсної комісії не надходило.

Голова комісії                       ___________         Валерій МОЗГОВИЙ

Секретар комісії                   ___________         Діана ЗАНЬКО