Робоча зустріч керівництва Новобасанської та Бобровицької територіальних громад з головою Ніжинської РДА Григорієм Ковтуном

Дата: 04.02.2022 19:44

Сьогодні голова районної державної адміністрації Григорій Ковтун з робочим візитом перебував у Новобасанській територіальній громаді, де зустрівся з керівництвом цієї громади та сусідньої - Бобровицької.

Обговорили питання надання належних медичних послуг населенню закладами охорони здоров'я первинної та вторинної ланок, стан вакцинації від COVID-19 та статистику захворюваності на коронавірус у цьому регіоні.

Приділили значну увагу питанню будівництва спортивної зали у Новобасанській ЗОШ, стану підготовки необхідної документації задля участі цього проекту у програмі Президента України "Велике будівництво".

За матеріалами Ніжинської РДА