Відбулася 18 сесія 8 скликання
03 лютого 2022 року, під головуванням голови Новобасанської територіальної громади Миколи Дяченка відбулося чергове засідання вісімнадцятої сесії Новобасанської сільської ради восьмого скликання.
У роботі сесії взяли участь 18 депутатів із 22, а також керівники відділів та установ сільської ради.
У процесі роботи депутати затвердили звіт про виконання сільського бюджету Новобасанської сільської територіальної громади за 2021 рік, заслухали звіти про виконання місцевих Програм за підсумками 2021 року, звіт директора Новобиківського комунального підприємства Миколи Мележика, затвердили Програму придбання спеціалізованої техніки для покращення матеріально-технічної бази Новобасанської сільської територіальної громади на 2022 рік, Програму розвитку комунальної дорожньої інфраструктури Новобасанської сільської територіальної громади на 2022 та Програму «Охорона здоров'я» Новобасанської сільської територіальної громади на 2022 рік.
Були порушені питання створення Центру первинної медико-санітарної допомоги в Новобасанській ТГ.
Депутати наголосили на необхідності підготовки Програми з розчищення водойм у с.Нова Басань та Новий Биків.
З усіх питань порядку денного ухвалені відповідні рішення.