Дата: 21.01.2022 16:00

22 січня Україна відзначає День Соборності, приурочений до Акту об'єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

День Соборності України – день, який символізує єдність земель України. Це одне з найважливіших свят нашої країни, яке підкреслює, що ми всі – це один народ і ніякі рубежі не зможуть нас розділити.

Акт Злуки став могутнім виявом волі українців до етнічної й територіальної консолідації, свідченням про становлення нації, а ідея соборності українських земель набула державного статусу. Історичні події 22 січня 1919 року стали підґрунтям для відродження незалежної держави та утвердження національної ідеї. З того дня розпочалося становлення єдиної Української державності. Свято символічне, адже соборність – це не тільки спільна територія. Це й духовна єдність, спільні ідеали, цінності та прагнення. У єдності – наша сила!

На високому рівні відзначено День Соборності України в Новобасанській громаді.

У закладах культури нашої громади відбулись онлайн заходи, книжкові виставки присвячені даній події.

В освітніх закладах відбувся цикл виховних та урочистих заходів.

Вітаємо всіх українців з Днем Соборності!

Бажаємо зберігати силу духу, бадьорість і оптимізм. Нехай в кожній родині панує мир і спокій, любов і взаєморозуміння!