Відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки

Дата: 21.01.2022 12:20

20 січня відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Новобасанської сільської ради, на якій були розглянуті питання:

1. Про виникнення надзвичайної ситуації пов’язаної з пожежею в будівлі житлового призначення.
  2. Про запобігання виникненню пожеж у житловому секторі в зимовий період та загибелі людей на них.

За результатами обговорення було прийнято  рішення про проведення  обстеження умов проживання  громадян та сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах  та малозабезпеченої категорії населення, установам та організаціям рекомендовано провести  інструктажі щодо профілактики пожеж, небезпечних подій, випадків загибелі і травмування людей на них.

Особлива увага у роз’яснювальній роботі буде приділена громадянам та сім’ям, які опинилися у складних життєвих обставинах.