Сердечна подяка!

Дата: 21.01.2022 11:55

18 грудня та в період Новорічних та Різдвяних свят діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування, діти з особливими потребами та діти, які перебувають у складних життєвих обставинах, завдяки підтримці підприємців-благодійників, депутатів Новобасанської громади та небайдужих жителів отримали солодкі подарунки, засоби гігієни.

Служба у справах дітей Новобасанської громади висловлює щиру подяку за участь у  благодійній акції «Подаруй дитині свято!»

Добрі справи не залишаються непоміченими – вони як маяки світять тим, хто чекає допомоги. В народі кажуть, що добра людина – це щаслива людина, і доброта обов'язково повертається до того, хто її віддає.

Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею. Бажаємо Вам здоров'я, процвітання і побільше тепла на Вашому шляху.

Марія Зубець, начальник Служби у справах дітей