Пральна машина для Новобиківської амбулаторії

Дата: 19.01.2022 22:00

Об'їжджаючи медичні заклади Новобасанської громади наприкінці минулого року сільський голова Микола Дяченко отримав від медичних працівників громади ряд прохань та пропозицій. Одним з яких було прохання колективу Новобиківської сільської лікарської амбулаторії про придбання аналізатора та пральної машини. Ці питання були взяті сільським головою на особистий контроль. У результаті чого Новобасанською сільською радою заплановано найближчим часом придбання аналізатора за кошти місцевого бюджету, а ось пральну машину сьогодні, 19 січня,  у ході робочого візиту вручив народний депутат України Борис Приходько.

Під час зустрічі сільський голова Микола Дяченко окреслив також ряд важливих питань соціально-економічного розвитку громади та  висловив слова подяки народному депутату за плідну співпрацю.