Дата: 22.12.2021 22:34

22 грудня відбулося підсумкове у 2021 році засідання виконавчого комітету Новобасанської сільської ради, яке пройшло під головуванням сільського голови Миколи Дяченка. У ході засідання розглянуто Програму  економічного та соціального розвитку громади та ряд програм, зокрема, Програму «Шкільне харчування», Програму «Правопорядок», Програму «Громадське бюджетування» та інші. Виділено матеріальну допомогу на лікування за заявою. З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення.

Голова Новобасанської сільської ради Микола Дяченко та секретар виконавчого комітету Світлана Приходько привітали членів виконавчого комітету з наступаючим Новим роком та побажали плідної співпраці у Новому 2022 році.