День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Дата: 14.12.2021 19:44

14 грудня в Україні традиційно відзначають День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС – людей, які ціною свого життя і здоров’я змогли здолати страшну трагедію 20 століття, що сталася 26 квітня 1986 року.

Подвиг учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС назавжди залишиться  в історії та житиме в пам’яті кожного українця.

Ми глибоко вдячні всім учасникам ліквідації наслідків найбільшої техногенної катастрофи на планеті ХХ століття, які виявили героїзм, самовідданість та мужність в тих екстремальних обставинах та врятували майбутнє для своїх нащадків.

Новобасанською сільською радою постійно проводяться  виплати різного виду державних допомог та компенсацій, зокрема з нагоди відзначення Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Хай завжди поруч з Вами буде людська подяка за Ваш неоціненний подвиг!