Відбулася 16 сесія 8 скликання Новобасанської сільської ради

Дата: 14.12.2021 19:10

14 грудня під головуванням  Новобасанського сільського голови Миколи Дяченка  відбулося  засідання ХVІ  сесії VIII скликання  Новобасанської сільської ради.

У роботі сесії взяли участь: 18 депутатів, секретар сільської ради Вікторія Самборин,  начальник відділу фінансів Любов Єрмолюк, начальник відділу земельних та екологічних питань Світлана Кириченко, старости.

Депутати розглянули низку важливих питань, зокрема, затвердили План роботи Новобасанської сільської ради на 2022 рік та План діяльності Новобасанської сільської ради з підготовки регуляторних актів на 2022 рік, затвердили ряд Програм на 2022-2024 роки, а також інші поточні питання діяльності Новобасанської сільської ради.

Розглянули земельні питання,  по кожному з яких  були прийняті відповідні  рішення.

Завдяки плідній роботі та взаємодії депутатського корпусу, всі винесені питання попередньо були ретельно опрацьовані та розглянуті на засіданнях постійних комісій.