Будьмо відповідальними!

Дата: 23.11.2021 16:11

20 листопада 2021 року о 17 год. 54 хв. до 15 ДПРЧ (м. Бобровиця) надійшло повідомлення про пожежу сухої трави на відкритій території за адресою: Ніжинський район, Новобасанська ТГ, с. Білоцерківці. У результаті пожежі вогнем знищено 1 га сухої трави. Ймовірна причина пожежі – необережне поводження з вогнем не встановленої особи.

У зв`язку з цим, рятувальники Ніжинського РУ ГУ ДСНС України у Чернігівській області звертаються до населення з наполегливим проханням дотримуватися правил пожежної безпеки та не провокувати пожежі у природних екосистемах! Перш за все, не слід розводити відкритий вогонь, в полях, біля лісової зони, а також залишати недопалки та сірники на сухій трав’янистій підстилці. Категорично заборонено випалювати сміття та рослинні залишки!

Пам'ятайте, що пожежі в екосистемах також можуть спричинити тяжкі наслідки, зокрема, неконтрольоване поширення вогню на житлові будинки та поруч розташовані споруди, руйнування родючого шару ґрунту та загибель тварин.

Т.в.о. начальника Ніжинського РУ                                               Назарій БОБОШКО