Упродовж тижня рятувальники Ніжинщини провели профілактично-роз’яснювальні заходи в с. Сухиня, с. Рудьківка та м. Бобровиця.

Дата: 19.11.2021 12:04

З метою попередження пожеж, травмування та загибелі людей на них, протягом листопада 2021 року рятувальники Ніжинського РУ Головного управління ДСНС України у Чернігівській області здійснювали профілактичні відпрацювання житлового сектору.

Загибель дітей на пожежах в цілому по Україні, та статистика пожеж і надзвичайних подій в районі, головні причини їх виникнення, основні вимоги правил безпеки у побуті та під час дозвілля у природних екологічних системах та на водних об'єктах, першочергові дії у разі виникнення пожеж і виявлення вибухонебезпечних предметів - головні теми, які озвучили рятувальники під час подвірних обходів та інструктажів з мешканцями населених пунктів. Крім того, надзвичайники звернули увагу батьків на постійному контролі розваг своїх дітей, адже під час канікул, та карантинних обмежень залишені без належної уваги з боку дорослих дітлахи можуть вигадати небезпечні ігри.

Під час проведення інструктажів рятувальники вручили тематичні пам’ятки й листівки з питань безпеки життєдіяльності.

Т.в.о. начальника Ніжинського РУ                                               Назарій БОБОШКО