До уваги платників рентної плати, екологічного податку, місцевих зборів

Дата: 18.11.2021 14:39

Звертаємо увагу платників рентної плати  за спеціальне використання лісових ресурсів, користування надрами для видобування корисних копалин,  користування надрами в цілях, не пов’язаних з видобуванням корисних копалин,   за спеціальне використання води, а також платників екологічного податку, місцевих зборів (за місця для паркування транспортних засобів та туристичного), що сума податкових зобов’язань, визначених у податковій декларації за третій квартал, сплачується платником до бюджету протягом 10 календарних днів після закінчення граничного строку подання декларації.

Таким чином, граничний термін сплати податкових зобов’язань 19 листопада 2021 року.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»

Пресслужба Головного управління  ДПС у Чернігівській області