Із 25 листопада на Чернігівщині розпочинається заборона вилову раків

Дата: 15.11.2021 16:12

1596178884_unnamed-2

Із 25 листопада 2021 року, відповідно до наказу Чернігівського рибоохоронного патруля від 12.11.2021 № 147-од, розпочинається заборона на будь-який вилов раків у рибогосподарських водних об’єктах Чернігівської області. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Чернігівщині рибалки самотужки відремонтували дамбу на ставку (Фото, відео) З огляду на рекомендації Інституту рибного господарства Національної академії аграрних наук України, заборона триватиме до 30 червня 2022 року. Заборону встановлено з метою збереження та охорони популяції раків у період їх природного відтворення – спарювання та виношування ікри. Лов цих членистоногих під час заборони є порушенням природоохоронного законодавства, відповідно до ст. 85 КУпАП. За кожен незаконно добутий екземпляр рака порушнику доведеться сплатити збитки у розмірі 3 332 грн і штраф – до 680 грн. Після закінчення заборони одній особі за добу можна впіймати 30 екз. раків на водоймах загального користування та 50 екз. – на водоймах, де впроваджене платне рибальство.