Вітаємо з Днем народження голову Новобасанської територіальної громади Миколу Дяченка

Дата: 10.11.2021 06:04

Сьогодні  День народження людини з добрими очима і величезним щирим серцем, Людини з Великої літери, керівника нашої громади,  ентузіаста, оптиміста, лідера, активного організатора та учасника всього, що пов’язане  з успіхом нашої спільної справи – розвитку  Новобасанської громади!

Шановний Миколо Івановичу!

Зичимо Вам невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів та задумів.

Бажаємо, щоб підґрунтям щасливого життя та плідної професійної діяльності були міцне здоров`я, успіх та натхненна думка. Добро і щастя хай шле Вам доля,  а Віра, Надія та Любов будуть вірними супутницями на Вашому життєвому шляху.

Хай  людська шана  завжди буде подякою за плідну працю, чуйність, людяність, бажання та уміння творити добро!

З повагою, колектив, виконавчий комітет та депутатський корпус Новобасанської територіальної громади