Привітали працівників культури з професійним святом

Дата: 09.11.2021 23:23

9 листопада відзначається Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва.

З цієї нагоди відбулися урочисті заходи, з урахуванням карантинних обмежень, в Новобиківському будинку культури.

В залі зібрались керівники будинків культури,  сільських клубів,  аматори народного мистецтва Новобасанської територіальної громади.

На свято завітали: Новобасанський сільський голова Микола Дяченко, секретар сільської ради Вікторія Самборин, начальник відділу освіти, культури, сім'ї, молоді та спорту Віталій Ралко, та головний спеціаліст відділу освіти Роман Матюшко.

Лунали щирі вітання  з професійним святом та слова подяки працівникам культури за великий вклад у розвиток мистецтва рідного краю.

Грамотами  Новобасанської сільської ради та цінними подарунками від ТОВ «Наташа-Агро» нагороджені:

• Сокол Петро Миколайовичзавідуючий сільським клубом с.Вороньки, стаж роботи якого в сфері культури сягає 40 років;
  •  Горовий Анатолій Михайловичдиректор будинку культури с.Веприк, депутат Новобасанської сільської ради;
  • Приходько Володимир Іванович художній керівник народного аматорського хору «Колорит» с.Нова Басань.

Грамотами відділу освіти, культури, сім?ї, молоді та спорту нагороджені:

• Давидок Тетяна Миколаївна – директор Новобиківського будинку культури;
  • Заболотнєв Андрій Геннадійович – завідуючий сільським клубом с. Білоцерківці;
  • Єреп Ольга Миколаївна – завідуюча сільським клубом с. Соколівка;
  • Вовк Вікторія Михайлівна – директор будинку культури с. Старий Биків.

Усі працівники культури Новобасанської громади відзначені преміями з нагоди професійного свята.

Грошовими нагородами від ТОВ «Наташа-Агро» відзначені колективи усіх старостинських округів Новобасанської громади.

Долучилася до привітань й партійна організація «Українська стратегія Гройсмана», від якої за дорученням голови Чернігівської обласної партійної організації та голови Центру розвитку громад Чернігівщини  Андрія Прокопенка передала вітання та  солодкі подарунки для творчих колективів клубів та будинків культури всіх старостинських округів громади голова місцевого осередку партії, секретар Новобасанської сільської ради Вікторія Самборин.

Творчої Вам наснаги, дорогі хранителі мисецтва!