Микола Дяченко: "Від усього серця бажаю Вам берегти рідне слово і передавати цей безцінний дар наступним поколінням!"

Дата: 09.11.2021 21:12

Шановні жителі Новобасанської громади !

Щиросердечно вітаю вас з Днем української писемності та мови.

У всьому світі відомо, що державність мови є універсальною формою об’єднання людей в одне ціле, в один народ. Це важливий чинник самовизначення нації, надійна основа розвитку країни.

Мова є основою духовного багатства народу та інтелектуального потенціалу,  його найвагомішим надбанням .

Ми маємо безцінний дар: одну з наймилозвучніших і найкрасивіших мов світу.

Дорогі земляки! Від усього серця бажаю Вам берегти рідне слово і передавати цей безцінний дар наступним поколінням.

Щиро вдячний усім, хто долучився сьогодні до традиційного ХХІ Всеукраїнського радіодиктанту, який став для нашого народу символом єдності!

Щастя Вам, добра, миру, злагоди та нових здобутків в ім’я рідної громади  й всієї  України!