З професійним святом керівництво Новобасанської громади привітало працівників Бобровицького відділу реалізації державної соціальної політики управління соціального захисту населення

Дата: 05.11.2021 19:53

5 листопада, напередодні  Дня працівника соціальної сфери,  який у  нашій державі відзначається щорічно у  першу неділю листопада, керівництво Новобасанської територіальної громади привітало з професійним святом  працівників Бобровицького відділу реалізації державної соціальної політики управління соціального захисту населення.

Голова Новобасанської  громади Микола Дяченко подякував працівникам за сумлінну та плідну співпрацю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок кожного працівника у вирішення питань соціального захисту населення, турботу  і гуманність у ставленні до громадян.

Грамотами Новобасанської сільської ради та цінними подарунками  відзначені кращі працівники Бобровицького відділу:

• Шило Зоя Антонівна – головний спеціаліст Бобровицького відділу реалізації державної соціальної політики управління соціального захисту населення Ніжинської районної державної адміністрації;
  • Сеник Анна Миколаївна  – головний спеціаліст Бобровицького відділу реалізації державної соціальної політики управління соціального захисту населення Ніжинської районної державної адміністрації;
  • Василюк Оксана Іванівна– головний спеціаліст Бобровицького відділу реалізації державної соціальної політики управління соціального захисту населення Ніжинської районної державної адміністрації.