Професійне свято працівників соціальної сфери

Дата: 05.11.2021 19:00

Напередодні професійного свята, відзначаючи сумлінне та добросовісне виконання обов'язків, наполегливість, старанність, особистий внесок в організацію соціального захисту населення, сільський голова  Микола Дяченко  привітав  працівників соціальної сфери Новобасанської територіальної громади.

«Важко переоцінити наскільки важливою є соціальна сфера. Ви – люди з великим серцем і відкритою душею та маєте особливу місію – щоденно надаєте підтримку тим людям нашого суспільства, які цього найбільше потребують», – зазначив у вітальному слові Микола Дяченко.

Грамотами Новобасанської сільської ради та цінними подарунками відзначено соціальних робітників відділення соціальної допомоги вдома відділу соціального обслуговування Кириченко Тетяну Миколаївну та Костенко Віру Борисівну.

Усі працівники соціальної сфери  Новобасанської ТГ відзначені преміями   з нагоди професійного свята.