25-річний ювілей Чернігівського земляцтва

Дата: 25.10.2021 19:51

23 жовтня  сільський голова Микола Дяченко взяв участь у святкуванні 25-річного ювілею Чернігівського земляцтва.

На жаль, карантинні заходи  внесли свої корективи, тому столичне свято відбулося у звуженому форматі.

Урочистості проходили у виставковому центрі м. Київ .

Відкрив конференцію Голова Ради Чернігівського земляцтва Віктор Ткаченко, який виголосив коротку промову, в якій подякував землякам за любов до рідного краю, небайдужість до проблем Сіверщини, за добрі справи, які вони вершили на своїй рідній землі впродовж багатьох років, та розповів учасникам зібрання про діяльність земляцтва впродовж 25 років з дня заснування.

Чернігівське земляцтво на сьогодні об'єднує понад 3000 уродженців Чернігівщини, включає 22 осередки по районах, молодіжне, чорнобильське та ветеранське відділення.