Вакцинація: у Новобасанській громаді діють три пункти щеплення

Дата: 22.10.2021 15:45

Шановні жителі Новобасанської територіальної громади!

Коронавірус стрімко поширюється Україною. Станом на сьогодні на COVID-19 в нашій країні захворіло 23785 людей, померло 614 осіб. Наш сценарій розвитку подій вже порівнюють з італійським навесні 2020 року, хоча він може бути й набагато гіршим: адже в Італії помирали літні люди, а в Україні зараз помирають саме молоді (30-40 років).

Чернігівська область на порзі "червоної зони", така невтішна статистика є наслідком низького рівня вавакцинації населення (всього 20,8%)

98% госпіталізованих із коронавірусом - невакциновані.

Вихід є – наголошують лікарі. Щеплення від COVID-19 не тільки зменшить рівень захворюваності, але й дозволить жити у звичному режимі навіть у разі введення тотального локдауну.

Отож, не зволікайте! Скористатися можливістю вакцинуватися можна в пунктах щеплення, які діють у Новобасанській територіальній громадді:

• у Новобасанській сільській лікарській амбулаторії;
  • у Новобиківській сільській лікарській амбулаторії;
  • у Вороньківській сільській лікарській амбулаторії.

Також можна обрати варіант вакцинації у центрах масової вакцинації або пунктах щеплення за посиланням: https://list.covid19.gov.ua/