Вітаємо з 85-річним ювілеєм педагога - Ганну Григорівну Симоненко

Дата: 18.10.2021 21:37

Сонячний осінній день  ознаменувався гарним ювілеєм – жителька села Нова Басань, вчителька-пенсіонерка,  Симоненко Ганна Григорівна, відзначила свій 85-річний ювілей.

Зі славним ювілеєм щирими словами, квітами й дарунками від Новобасанської сільської ради ювілярку вітали сільський голова Микола Дяченко, керуюча справами Світлана Приходько, секретар сільської ради Вікторія Самборин та соціальний працівник Тетяна Кириченко.

Ганна Григорівна  радо ділилася спогадами  про роки роботи в Новобасанській школі та учнів, яким дала дорогу в життя.

А згадувати було що. Ювілярка прожила довге, нелегке, але насичене життя. Бо хіба може інакше жити Вчителька.

Її життя – це частинки життів усіх учнів, яких довелося і словом, і власним прикладом вести в країну знань, в країну добра, милосердя, відповідальності й людяності. І вихованці згадують Ганну Григорівну з особливою любов’ю, повагою і вдячністю за те тепло й добро, яке вона віддано дарувала їм, за ті зернинки науки, які проросли міцними пагонами знань і зробили з маленьких бешкетників справжніх фахівців у обраних професіях.

Щиро вітаємо педагога з цією величною датою, вклоняємось низько в подяці  за  45-річну роботу на освітянській ниві і вагомий особистий внесок у примноження духовних цінностей підростаючого покоління!