ТОВ "ДЕРЕВООБРОБНИЙ КОМБІНАТ "СІХЕ УКРАЇНА" потрібні працівники!

Дата: 13.10.2021 08:44

ТОВ "ДЕРЕВООБРОБНИЙ КОМБІНАТ "СІХЕ УКРАЇНА" спеціалізується на виготовленні та експортуванні паркетної дошки. На сьогодні підприємство потребує в заповненні вакансій столяра–станочника, слюсаря-налагоджувальника, майстра цеху та різноробочих. На виробництві працюють як чоловіки так і жінки.

Є можливість підібрати графік роботи працівникам за індивідуальними пропозиціями (6/1, 5/2, 4/2, 2/2/2). Іногороднім надається гуртожиток (компенсують витрати за проживання 900 грн.). Відеоматеріал для ознайомлення із запропонованими вакансіями можна переглянути за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=URDbumYylik&t=71s.

Детальну інформацію щодо працевлаштування нададуть у відділі сприяння зайнятості в Бобровицькому районі Носівської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості за телефоном (046-32) 2-50-21.