У Новобасанській сільській раді відбувся виїзний прийом громадян начальником Чернігівської обласної поліції

Дата: 13.10.2021 00:11

12 жовтня 2021 року в приміщенні Новобасанської сільської ради відбувся виїзний прийом громадян начальником Чернігівської обласної поліції  Володимиром Нідзельським за присутністю сільського голови Миколи Дяченка.

Під час прийому до начальника  звернувся сільський голова з питанням забезпечення територіальної громади поліцейськими офіцерами громади.

Також керівники обговорили загальну обстановку у селах громади  та поспілкувались про поточні питання.

Усі жителі громади, які завітали на зустріч, отримали вичерпні відповіді на запитання.

Керівник поліції детально розібрав з кожним всі ситуації та вичерпно роз’яснив шляхи їх вирішення.