Товариство «Наташа – Агро» продовжує підтримувати соціальні ініціативи Новобасанської сільської ради

Дата: 06.10.2021 20:24

Товариство «Наташа – Агро» продовжує підтримувати соціальні ініціативи Новобасанської сільської  ради, спрямовані на підтримку освіти, медицини, благоустрою, розвитку народних ремесел.

Попри те, що у аграріїв товариства наразі вистачає своїх турбот, адже триває період активних польових робіт, вони знаходять можливість приділити увагу потребам сільських територій та фінансово підтримати значущі для селян соціальні проекти жителів громади.

Днями представники ТОВ «Наташа-Агро» спільно з керівництвом Новобасанської громади вручили подарунки в ряд установ Новобасанської громади та відзначили найкращих майстрів  та майстринь народних ремесел Новобасанщини.

Щира вдячність аграріям за їхню чітку позицію — бути не лише господарниками, які вирощують урожаї, а й помічниками та надійними партнерами для села та його мешканців.