06.10.2021 року у І відділі Ніжинського районного ТЦК та СП відбулася урочиста відправка молодого поповнення до Лав Збройних Сил України

Дата: 06.10.2021 16:04

Серед молодого поповнення до Лав Збройних Сил України-  Євгеній Сліпич (с.Кобижча), Сергій Говорун (м.Бобровиця), Олександр Ільченко (с.Стара Басань), Анатолій Ошурко ) с.Чистопілля).

Начальник першого відділу Ніжинського районного ТЦК та СП майор Олег ОЛЕШКО, заступник міського голови Бобровицької міської ради Сергій Циба  та настоятель ПЦУ Успіння Пресвятої Богородиці м.Бобровиця отець Тарас добрими напутніми словами мотивували хлопців сумлінно служити, тримати зв’язок з батьками та берегти своє життя і здоров’я.

Призовникам побажали з честю справлятись з покладеними завданнями, і бути достойними захисниками України. Також, ще раз наголосили на тому, що строковики не залучаються до виконання бойових завдань у районі проведення Операції об’єднаних сил.

Юнакам було вручено символічні подарунки.

Начальник І відділу Ніжинського РТЦК та СП

майор                                                                                             Олег ОЛЕШКО