Перша відправка молодого поповнення до Лав Збройних Сил України  відбулась 4 жовтня у І відділі Ніжинського районного ТЦК та СП.

Дата: 05.10.2021 16:55

Призовникам було вручено символічні подарунки, а начальник першого відділу Ніжинського районного ТЦК та СП майор Олег ОЛЕШКО вручаючи майбутнім захисникам країні військові квитки у промові побажав їм вдалої служби, якісного опанування військових спеціальностей та служити так, щоб їхні рідні пишались ними, та  наголосив на тому, що строковики не залучаються до виконання бойових завдань у районі проведення Операції об’єднаних сил.

До обласного збірного пункту Чернігівського обласного ТЦК та СП майбутні захисники України прибувають лише за наявності негативного тесту на коронавірусну хворобу.

Термін проходження строкової військової служби для осіб з вищою освітою — рік, без вищої освіти — півтора року.

Після прибуття у військові частини й навчальні центри для військовослужбовців строкової служби передбачено обсервацію впродовж двох тижнів.

Начальник Ніжинського РТЦК та СП

майор                                           Олег ОЛЕШКО