З професійним святом привітали освітян Новобасанської громади

Дата: 01.10.2021 20:14

Напередодні професійного свята Дня працівників освіти керівництво Новобасанської громади на чолі з сільським головою Миколою      Дяченком  завітали в освітні заклади громади та привітали працівників.

Лейтмотивом у виступах лунали слова вдячності за нелегкий труд і терпіння, мудрість і професіоналізм, чуйність і щиру любов до дітей.

З вітальним словом до освітян громади звернувся начальник відділу освіти, культури, сім'ї, молоді та спорту Віталій Ралко,  який подякував працівникам за творчу самовіддану працю, вiдповiдальне ставлення до свого покликання, педагогічну майстерність.

Щирими  словами вдячності високо оцінив роботу освітян  голова сільської ради Микола Дяченко. Він подякував педагогам за те, що вони вкладають знання у юнь, аби потім вихованці ухвалювали правильні рішення, йшли вірним шляхом, робили добрі справи і розуміли, що вони живуть у прекрасній країні – Україні.

З нагоди Дня працівників освіти всі педагогічні працівники громади відзначені преміями у розмірі 100% посадового окладу.

Преміями відзначені й працівники молодшого обслуговуючого персоналу всіх освітніх закладів Новобасанської громади.

Сумлінна і творча праця  кращих працівників освітніх закладів відзначена Грамотами.