Пожежно-рятувальними підрозділами Ніжинського району ліквідовано 2 пожежі. Внаслідок пожеж загинули 2 людини.

Дата: 27.09.2021 11:52

Фото без описуФото без описуФото без опису23 вересня о 18:23 до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення від пересічних громадян про пожежу в одному з приватних житлових будинків, що в с. Рудьківка Бобровицької територіальної громади Ніжинського району. За викликом на місце події прибуло відділення 15-ої Державної пожежно-рятувальної частини міста у складі 4 чоловік особового складу та однієї одиниці спеціальної техніки. Надзвичайники в апаратах захисту органів дихання та зору під час розбору конструкцій виявили рештки людини, ймовірно, господаря будинку. Вогнеборці о 18:47 пожежу локалізували та о 19:20 остаточно ліквідували. Причину пожежі та особу загиблого з’ясовують правоохоронні органи.

24 вересня о 05:50 надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку в с. Петрівка, що за 40 км від м. Бобровиця. На місце події було направлено відділення пожежно-рятувального підрозділу з м. Бобровиця. На час прибуття всередині помешкання спостерігалось щільне задимлення, а на місці події працювали місцеві пожежні команди сіл Новий Биків та Козацьке. Спільними діями о 06:23 пожежу локалізували та о 06:37 остаточно ліквідували. Під час пожежної розвідки та ліквідації пожежі рятувальники виявили на дивані тіло 45-річного господаря помешкання без ознак життя.

Причина пожежі та обставини загибелі чоловіка встановлюються.

Ніжинське РУ ГУ ДСНС