Перевірено хід виконання робіт з капітального ремонту та утеплення фасаду Новобиківського закладу освіти

Дата: 24.09.2021 19:30

Сільський голова Микола Дяченко  та заступник з діяльності виконавчих органів Валерій Мозговий провели зустріч із підрядниками, які займаються   капітальним ремонтом та утепленням  фасаду Новобиківського закладу освіти. Роботи проводяться за рахунок державної субвенції на соціально-економічний розвиток населених пунктів, отриманої за сприяння народного депутата України Бориса Приходька та співфінансування з місцевого бюджету.

Микола Дяченко перевірив хід виконання робіт, обговорив   поточні питання, що виникли під час проведення ремонту, поставив  завдання   в найкоротші терміни завершити ремонтні роботи та здати об’єкт, щоб забезпечити здобувачів освіти комфортними умовами для навчання.