21 вересня -День визволення Нової Басані від німецько-фашистських загарбників

Дата: 21.09.2021 22:03

21 вересня в Новій Басані святкували 78-річницю визволення від  німецько-фашистських загарбників.

Наш святий обов’язок – зберегти пам’ять про тих, хто героїчно боронив рідну землю зі зброєю в руках та самовіддано працював у тилу, хто загинув, визволяючи наш рідний край від нацистських окупантів. Ми в неоплатному боргу перед тими, хто стояв до останнього на передовій і за лінією фронту, для кого шлях на війні завершився під скромними обелісками і кому судилося повернутися з неї живим.

З нагоди пам’ятної дати працівники Новобасанської сільської ради на чолі з сільським головою Миколою Дяченком поклали квіти до меморіалу загиблим визволителям.

Учні  Новобасанського закладу освіти вшанували світлі імена тих, хто віддав своє життя за Батьківщину.

Пам'ятаємо всіх, хто захищав нашу землю від німецько-фашистських загарбників, і пишаємося героями, які сьогодні відстоюють нашу незалежність і захищають нас кожного дня.

Слава нашим героям!