Відбулась одинадцята сесія Новобасанської сільської ради восьмого скликання

Дата: 13.09.2021 22:48

13 вересня  під головуванням сільського голови Миколи Дяченка відбулось засіання одинадцятої сесії   Новобасанської сільської ради восьмого скликання. У роботі сесії взяли участь 19 депутатів.  На розгляд було винесено 84 питання  порядку денного.

Завдяки плідній та злагодженій роботі депутатського корпусу всі винесені питання попередньо були ретельно опрацьовані та розглянуті на засіданнях постійних депутатських комісій.

Депутатами було ухвалено низку важливих рішень, а саме: затверджено проектно-кошторисну документацію на капітальні ремонти огорож ринків с.Новий Биків та Нова Басань, капітальний ремонт навчального корпусу, літера «Б» Новобасанського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

Обранці громади розглянули також низку земельних питань.

На засіданні були прийняті й інші, важливі для життєдіяльності громади рішення, здебільшого робочі питання,  а також питання, що стосувалися внесення змін до раніше прийнятих рішень.

З усіх обговорених питань порядку денного сільською радою  були прийняті відповідні рішення.