Дата: 03.09.2021 19:59

Сьогодні, 3 вересня, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Новобасанської сільської ради під головуванням сільського голови Миколи Дяченка.

На порядок денний  було винесено 10 питань.

Особливу увагу члени виконкому приділили першому питанню «Про підготовку закладів загальної середньої освіти та дошкільних освітніх закладів підвідомчої території Новобасанської сільської ради до 2021/2022 навчального року та роботи в осінньо-зимовий період».

Зі звітом про стан готовності закладів освіти виступив начальник відділу освіти, культури сім'ї, молоді та спорту Віталій Ралко.

Членами виконкому було розглянуто ряд питань захисту прав дітей, внесення змін до Програми соціального і економічного розвитку, надання матеріальної допомоги населенню та ін.

З усіх питань, що виносились на засідання прийняті відповідні рішення.