Проект порядку денного 11 сесії 8 скликання від 13.09.2021

Дата: 03.09.2021 18:47

Проект порядку денного 11 сесії 8 скликання від 13.09.2021

1.Про створення лічильної комісії

2.Про організацію харчування та встановлення вартості харчування в закладах  освіти Новобасанської сільської ради Чернігівської області

3.Про затвердження штатних розписів закладів освіти Новобасанської сільської ради Чернігівської області

4.Про затвердження проєктно-кошторисної документації

5.Про затвердження проєктно-кошторисної документації

6.Про затвердження проєктно-кошторисної документації вартості об′єкта «Капітальний ремонт навчального корпусу, літера «Б» Новобасанського ЗЗСО І-ІІІ ступенів по вул. Миру, 25 с. Нова Басань Чернігівської області»

7.Про затвердження кошторисного розрахунку вартості об'єкта "Поточний ремонт адмінбудівлі Новобасанської сільської ради за адресою вул.Шевченка, 49 с.Нова Басань Чернігівської області"

8.Про надання дозволу на виготовлення проєктно-кошторисної документації на об′єкт «Капітальний ремонт спортивної зали Вороньківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів за адресою: вул.Гагаріна,10, с.Вороньки, Чернігівська обл.»

9.Про надання дозволу на виготовлення проєктно-кошторисної документації на об′єкт «Капітальний ремонт харчоблоку ЗДО ясла-садок «Яблунька» за адресою: вул.Шевченка,26, с.Новий Биків, Чернігівська обл.»

10.Про внесення змін до назв і статутів закладів освіти Новобасанської сільської ради Чернігівської області

11.Про внесення змін до додатку №1  Програми  економічного і соціального розвитку Новобасанської сільської ради (територіальна громада) на 2021 рік

12.Про внесення змін до рішення сільської ради №39-2/2020 «Про бюджет Новобасанської  територіальної громади на 2021 рік (код бюджету 25520000000)

13.Про доцільність передачі в оренду комунального майна

14.Про оренду комунального майна

15.Про відкриття груп продовженого дня в закладах загальної середньої освіти Новобасанської сільської  ради

16.Про організацію інклюзивного навчання у ЗЗСО Новобасанської сільської ради в  2021-2022 н.р.

17.Про надання дозволу на списання основних засобів

18.Про внесення змін до рішення №36-2/2020 «Про надання дозволу  на попередню оплату товарів, робіт і послуг, що закуповуються за кошти сільського бюджету в 2021 році»

19. Про внесення змін до рішення Новобасанської сільської ради№22-1/2020 від 08.12.2020 року «Про утворення виконавчого комітету Новобасанської сільської ради, визначення його чисельності та затвердження персонального складу»

Земельні питання, інші питання