Оголошення про засідання виконавчого комітету 03.09.2021

Дата: 30.08.2021 17:12

До уваги членів виконавчого комітету!

03 вересня о 14 годині  у приміщенні Новобасанської сільської рпади відбудеться засідання виконавчого комітету

( виконком 03.09.2021 року)

1. Про підготовку закладів загальної середньої та дошкільних освітніх закладів підвідомчої території Новобасанської сільської ради до 2021/2022 навчального року та роботи в осінньо-зимовий період.
  2. Про проєкт рішення «Про внесення змін у додаток №1 Програми економічного і соціального розвитку Новобасанської сільської ради (об’єднана територіальна громада) на 2020 рік»

3. Про затвердження Порядку видачі дубліката свідоцтва про право власності і на об’єкт нерухомого майна, у разі втрати, крадіжки або пошкодження оригіналу документа.

4.Про призначення піклування над дитиною-сиротою.

5. Про затвердження рішення комісії з питань формування пропозицій щодо потреби надання у 2021 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.

6. Про  затвердження інформаційної та технологічної карток адміністративної послуги , що надаються в Новобасанській сільській раді.

7. Про розгляд вироків  Бобровицького районного суду

8.Про видалення зелених насаджень.

9. Про присвоєння та зміну адреси.

10. Про надання одноразової допомоги.