Привітання з Днем знань начальника відділу освіти, культури, сім'ї, молоді та спорту Новобасанської сільської ради!

Дата: 02.09.2021 09:03

1 вересня – особливий день у житті кожного школяра. День, з якого починається дорога в майбутнє для кожної людини. Свято першого дзвоника об’єднує педагогів, батьків, учнів  у дружню шкільну родину. День знань – справжнє  свято мудрості, доброти і людяності. Розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової осяйної дороги – дороги до знань, до нових звершень.

Перший дзвоник - це завжди хвилююча подія, особливо для наймолодших учнів — першокласників. Цього року для 57 першокласників, які переступили поріг  закладів освіти Новобасанської сільської ради, розпочнеться цікаве шкільне життя, перший навчальний рік, перший дзвоник, перший урок, перша вчителька у Країні Знань.

Для одинадцятикласників цей навчальний рік буде останнім і вирішальним, він прокладе межу між дитинством і дорослим життям. Сьогодні 34 випускники востаннє переживають зустріч із першим шкільним дзвоником, бо через рік розлетяться, мов пташенята, по білому світу, щоб вчитися і працювати, щоб йти дорогами праці , дорогами своїх батьків та дідів.

Вітаємо всіх здобувачів освіти з 1 вересня і бажаємо веселих та захопливих уроків, гарних оцінок, нових друзів, добрих викладачів. Нехай шкільні роки будуть радісними, повними дивовижних відкриттів і щасливих моментів.

Начальник відділу освіти, культури, сім'ї, молоді та спорту Віталій РАЛКО

пппФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису