Привітання сільського голови з Днем знань

Дата: 01.09.2021 07:44

Шановні педагоги, дорогі учні, батьки!

Сьогодні у  всіх навчальних закладах України розпочинається новий навчальний рік.

Перше вересня завжди особливо хвилюючий день, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень.

Перше вересня єднає нас усіх, бо кожен колись у цей день переступив поріг рідної школи, відкрив першу книжку, написав перше слово.

Найбільше сьогодні хочу звернутися саме до вас, дорогі учні!

Запам'ятайте: роки навчання — найкращі в нашому житті. Саме в цей час ми знаходимо вірних друзів, відкриваємо у собі здібності, визначаємо орієнтири на все життя. У нашій пам’яті назавжди лишаються імена улюблених учителів, гордість за рідну школу.

Тому цінуйте кожен день, проведений у рідних стінах, адже  прекрасні шкільні роки пролітають дуже швидко. Саме в школі перед Вами відкриваються тисячі доріг у Країну Знань і вічних істин Справедливості та Добра.

Отож нехай збудуться всі Ваші мрії та сподівання Ваших батьків, які бажають бачити своїх дітей сумлінними, розумними, вихованими й освіченими.

Шановні вчителі! Вам довірено найбільше багатство нашої громади - діти. Дякую Вам за щоденну самовіддану працю, розуміння, турботу, мудрість і терпіння.

Щастя Вам, міцного здоров'я, натхненної праці та творчих успіхів!

Зі святом Вас! З Днем Знань!

З повагою  голова Новобасанської сільської ради  Микола Дяченко