З Днем народження, Україно!

Дата: 24.08.2021 07:08

Шановні жителі Новобасанської громади!

День Незалежності – це свято здійснення  мрії мільйонів українців різних часів про власну державу.

30 років тому  Україна не просто отримала суверенітет. Ми отримали право жити в самостійній країні, вирішувати її долю, обирати для неї шляхи розвитку.

Це не лише право, але й велика відповідальність. Адже саме ми тепер визначаємо, яким буде майбутнє в наших дітей, яким буде наша Батьківщина.

Шлях незалежності був непростим. Але він навчив нас головному – ми сильні, коли ми згуртовані. Разом ми захищали країну у найважчі часи, разом ми постали проти агресора та змогли вистояти.

Дорогі земляки! Я хочу подякувати кожному з вас за те, що ви зробили та робите для нашої громади та рідної країни. За вашу мужню службу, копітку працю, небайдужість та любов до рідної землі. Адже саме люди – це головна цінність та основа незалежності України.

Зі святом! З Днем Незалежності! З Днем народження, Україно!

З повагою сільський голова            Микола Дяченко