Благоустрій в населених пунктах громади продовжується

Дата: 20.08.2021 09:34

Благоустрій в населених пунктах громади продовжується

Працівники комунального підприємства громади разом з депутатами Новобасанської сільської ради та старостою Новобиківського старостинського округу Ігорем Костоваровим привели до ладу пам′ятний знак (братська могила між селами Старий Биків та Білоцерківці) на місці масового захоронення  спалених односельців  в роки Другої світової війни  та прилеглу територію,  облаштували пам′ятний обеліск в селі Старий Биків, встановили металеві брами  біля Старобиківського закладу освіти  та  біля зони відпочинку.

Спільними зусиллями було проведено видалення порослі та скошування трави, встановлено нову бетонну огорожу, надану у вигляді спонсорської благодійної допомоги підприємцем Рубіком Овсепяном.

Усю необхідну техніку для перевезення матеріалів та виконання робіт надало ТОВ «Наташа-Агро».

Особлива подяка депутату громади Володимиру Журибеді за організацію проведених робіт та за особисто ним виконані роботи по виготовленню металічних брам.

Щира вдячність усім, хто працював над благоустроєм, адже впорядкування  та приведення до належного естетичного стану територій населених пунктів громади – це свідомий обов′язок кожної людини  та ознака нашої культури.