У Ічнянській ДПІ унікальний колектив  – усі ровесники держави!

Дата: 20.08.2021 09:11

У Ічнянській ДПІ унікальний колектив  – усі ровесники держави!

У Ічнянській ДПІ Головного управління ДПС у Чернігівській області всі працівники – однолітки, які народилися у саме у рік проголошення Незалежності України. 30 років – це чудовий вік, коли вже багато знаєш та ще більше хочеш досягти.

Молодість згуртувала однодумців, які прагнуть досягати успіхів у роботі, підвищувати  кваліфікацію, бути в курсі всіх новацій. Начальник Ічнянської ДПІ Руслан Христюк разом з державними інспекторами Павлом Кривченком, Оленою Солов’ян та Ольгою Пітько зуміли створити сприятливу, дружню атмосферу у своєму невеличкому колективі податківців.

Якісне надання адміністративних послуг та консультацій платникам податків, прийняття звітності та сервісне обслуговування становлять основні функції роботи податківців на місцях та потребують неабиякої професійної підготовки, адаптивності та позитивного сприйняття змін.

Важливим напрямком роботи, якому приділяють значну увагу в ДПІ, також є тісна співпраця з об’єднаними територіальними громадами  Ічнянщини.

Побажаємо нашим колегам успіху, професійного зростання та разом з Незалежною Україною міцніти духом і досягати поставленої мети!

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»

Пресслужба Головного управління  ДПС у Чернігівській області