Шановні громадяни УВАГА!

Дата: 19.07.2021 16:16

З настанням сонячної та спекотної погоди майже щодоби до підрозділів ДСНС надходять по 2-3 повідомлення про трагічні випадки  на водоймах. Як результат з початку року в області потонуло 33 людини . Головними причинами трагедій є порушення правил безпечної поведінки під час купання в необладнаних місцях залишення дітей без нагляду.

Шановні громадяни! Дбайте про власну безпеку і у випадку виникнення надзвичайної події негайно телефонуйте до ДСНС за номером 101!

З метою зменшення кількості трагічних випадків під час відпочинку та купання на водних об’єктах району на минулих вихідних рятувальниками Ніжинського РУ спільно з представниками Національної поліції проведено рейдові профілактично-розяснювальні відпрацювання місць масового відпочинку громадян.

Начальник Ніжинського РУ ГУ ДСНС України у Чернігівській області   Віктор КРАВЕЦЬ